Jakiś czas temu brytyjski Mixmag zawiesił wydawanie papierowej wersji magazynu, który na rynku był od 1983 roku. Pomimo tego redakcja na bieżąco aktualizowała swoją stronę internetową oraz miksy nagrywane przez najpopularnieszych artystów.

Bohaterami najnowszego The Cover Mix jest duet FJAAK. Całość jest już dostępna w sieci. Oczywiście możecie go posłuchać niżej na naszej stronie. Co o swoim najnowszym secie powiedzieli sami producenci?

Nasz najnowszy miks to starannie wyselekcjonowana podróż przez groovy, ale techno z silnym wpływem lat 90. Zawiera wiele niepublikowanych utworów od nas i innych utalentowanych artystów, zapewniając wyjątkowe wrażenia słuchowe.

Starannie wybraliśmy każdy utwór, aby uchwycić energię i innowację tamtej ery, a jednocześnie przesuwać granice nowoczesnych technik produkcji. Wiele utworów pochodzi z naszego najnowszego albumu „FJAAK THE SYSTEM”.

Ten miks jest poświęcony eksploracji bogatej historii gatunku przy jednoczesnym odkrywaniu świeżych i współczesnych dźwięków.”

Zdjęcie: https://www.facebook.com/fjaak