Od jakiegoś czasu idzie się pogubić, chcąc się dowiedzieć szczegółów na temat Time Warp. Ten event rozrósł się do naprawdę potężnych rozmiarów i stał się przedsięwzięciem nie tylko międzynarodowym, ale wręcz międzykontynentalnym.

Tak więc jeżeli potrzebujecie regularnych informacji na temat wydarzenia, to zaglądajcie do nas. Będziemy na bieżąco pisać o kolejnych edycjach bez względu na to, w którym kraju będą się odbywać. Ale do rzeczy!

Dzisiejszy news jest o jesiennej edycji Time Warp, połączonej z urodzinową imprezą Svena Vätha, który będzie świętować swoją sześćdziesiątkę!

Dwudniowa impreza odbędzie się w dniach 25 – 26 października bieżącego roku w Mannheim. Pierwszego dnia zagrają: &ME vs Rampa, Cassy, Charlotte de Witte b2b Enrico Sangiuliano, Nina Kraviz oraz Sven Väth.

Drugiego dnia będzie można usłyszeć sety takich artystów jak: Adam Beyer, Alignment, Azyr, Cera Khin, Deborah De Luca, Funk Tribu, Indira Paganotto, LOVEFOXY, Mila Journée, Miss Monique, Nico Moreno, Reinier Zonneveld live, Somewhen b2b ØTTA, Trym oraz Vintage Culture.