Multimedialny festiwal Undercity prezentuje podzielony na dni, pełny program trzeciej edycji, który składa się z ponad 50 artystów

Warszawskie Undercity prezentuje finalny program tegorocznej, trzeciej już edycji. Line up składa się z 55 nazwisk polskiej i światowej czołówki współczesnej sceny elektronicznej, które reprezentują różne gatunki szeroko rozumianego i nowoczesnego techno. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-6 listopada w specjalnie na tę okazję zaaranżowanej warszawskiej hali COS Torwar.

Po długiej i przymusowej przerwie festiwal Undercity wraca ze zdwojoną siłą i trzecią edycją, przy czym zostaje rozszerzony o kolejny dzień i dodatkową scenę Tunnel #2. Oznacza to dwa razy większą liczbę artystów i dwa razy większą liczbę godzin mocnego techno na czterech multimedialnych scenach.

Każda z nich to inny klimat muzyczny: scena główna Metropolis – melodyjne i progresywne brzmienie techno i house, Tunnel #1 i Tunnel #2 – ciężkie, szybkie i mocne bezkompromisowe techno oraz ukryty w gąszczu świateł District – mniej oczywiste berlińskie brzmienie rodem z Sisyphos i Kater Blau.

Dzięki spektakularnej aranżacji hali COS Torwar sceny przypominać będą podziemne miasto zlokalizowane w bliżej nieokreślonej, cyberpunkowej przyszłości. W trakcie Undercity zaadaptowane zostaną wszystkie przestrzenie, korytarze i obszary Torwaru. Każda ze scen posiada dedykowanego projektanta od świateł i scenografii. Undercity to najbardziej zaawansowany wizualnie halowy projekt nie tylko w Warszawie, ale i w Polsce.