Musimy przyznać, że zaskoczyła nas wiadomość o mającym się odbyć w najbliższe wakacje nowym festiwalu w naszym kraju. Zaskoczyliśmy się nie tylko miejscem, ale także pierwszymi ogłoszonymi artystami.

Osobami Odpowiedzialnymi za organizację wydarzenia będzie ekipa z Follow The Step. W oficjalnym wpisie na Faceboku agencji można przeczytać następujący wpis:

Podobno pierwszy raz jest zawsze najtrudniejszy… Po raz pierwszy prezentujemy Wam Fest Festival 2019 .To całkowicie nowy projekt festiwalowy, który odbędzie się już w sierpniu tego roku w jednym z największych parków miejskich w Europie – Parku Śląskim. Pierwszymi ogłoszonymi artystami są Wu-Tang Clan, Little Dragon, Lost Frequencies oraz Vitalic Official. Te chopie wiszy co? Bydzie Fest!”

Karnety dwudniowe:

early bird 229 PLN | regular tix 259 PLN | last call tix 279 PLN
+ Camping 100 PLN (tylko z karnetem dwudniowym)

Bilety jednodniowe:

early bird 129 PLN | regular tix 149 PLN | last call tix 169 PLN

Do karnetów dwudniowych można dokupić opcję pola namiotowego, która kosztuje 100 złotych i umożliwia zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin NON-STOP. Na terenie pola namiotowego znajdą się m.in. specjalnie wydzielone przestrzenie do odpoczynku, strefa z foodtruckami oraz wszelkie potrzebne udogodnienia.

Bilety dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl