To miało być święto klubowego Poznania… W sobotę zaplanowano tam dwie imprezy, których nie powstydziłoby się niejedno europejskie miasto. W starych pomieszczeniach dworca w ramach Circus Inferno miała zagrać Magda, a chwilę później ogłoszono, że do klubu Tama tego samego dnia przyjeżdża Joris Voorn.

Los bywa niestety okrutny… Ogłoszona żałoba narodowa po śmierci Jana Olszewskiego zmusiła organizatorów Circus Inferno do odwołania eventu.

W związku z ogłoszeniem żałoby narodowej sobotnia impreza Circus Inferno, musi zostać przeniesiona na inny termin, o którym poinformujemy wkrótce. Ze względu na taneczny charakter wydarzenia, nie udzielono nam zgody na odbycie się imprezy w dniu uroczystości pogrzebowych.

Osoby, które zakupiły bilety otrzymają w środę maila od Biletomat.pl z procedurą zwrotu.

To oficjalny komunikat od klubu SQ odpowiedzialnego za wydarzenie, na którym miała zagrać między innymi Magda.

Oczy klubowiczów zwróciły się w kierunku klubu Tama, który zaprosił na sobotę Jorisa Voorna. Ta impreza odbędzie się jednak zgodnie z planem.

Odpowiadając na Wasze pytania dotyczące żałoby narodowej informujemy, że ponieważ żałoba kończy się o 19, a impreza zaczyna o 23, wydarzenie odbędzie się według planu.

Napisał klub Tama.