Jakiś czas temu organizatorzy Dimensions Festival poinformowali o ostatniej edycji wydarzenia w chorwackim Fort Punta Christo, w którym odbywały się dotychczasowe edycje. O tym jak bardzo interesujące jest to miejsce redakcja Kluboterapii mogła przekonać się osobiście. Nasze wrażenia sprzed lat możecie przeczytać wchodząc TUTAJ.

To już jednak historia… Nikt nie wierzył w to, że Dimensions i siostrzany Outlook znikną z festiwalowej mapy Europy. Szybko dowiedzieliśmy się w jakim miejscu odbędą się te wydarzenia w 2020 roku. Zostajemy w Chorwacji, ale przenosimy się do kurortu Garden Tisno.

Oprócz lokalizacji zmieniła się również data. Dimensions Festival został zaplanowany w dniach 13.08 – 18.08. We wtorek organizatorzy ogłosili pierwszych artystów. I tak ba kilku scenach zagrają m.in. Helena Hauff, Margaret Dygas, Surgeon, Karenn, Dj Stingray, Petar Dundov, The Hacker, The Ghost czy Simon Scott.

Taką małą tradycją Dimenions jest także wielki koncert otwarcia. Odbędzie się on także przy okazji tej edycji, a na scenie posłuchamy między innymi Floating Points. Skoro o tradycjach mowa, w programie znajdą się także imprezy na plaży oraz na łodziach.