Po przymusowej przerwie techno wraca do Twierdzy Modlin! Organizatorzy jednego z najciekawszych festiwali w naszym kraju ruszyli z przygotowaniami Instytut Festival 2022! Miejsce imprezy znamy już doskonale, a teraz poznaliśmy pierwsze nazwiska, które znalazły się na plakacie wydarzenia. Zgodnie z oczekiwaniami polskich fanów, udało się przełożyć zapowiadany już wcześniej występ Amelie Lens, która z pewnością będzie jedną z headlinerek festiwalu.
Przed nami trzecia edycja Instytut Festival: godziny tańca, nieskończona liczba uśmiechów, uścisków i ogromna dawka miłości i pozytywnej energii. Unikatowa lokalizacja, którą pokochaliście od pierwszego przekroczenia bram Twierdzy Modlin.
Dotychczas gościliśmy ponad 200 artystów wizualnych i muzycznych, którzy dostarczali nam przez ten czas unikatowych wrażeń i nieziemskich doświadczeń.
W tym roku na Instytucie będziemy bawić się od 17. do 19. czerwca, a muzyka będzie grała przez 48 godzin na trzech scenach: Open, Rave i Panorama. To trzecie miejsce to nowość, a Panorama Stage ma pojawić się na tarasie widokowym Twierdzy Modlin, gdzie będzie można podziwiać wschody słońca.

Do dyspozycji uczestników będzie miasteczko festiwalowe z wieloma atrakcjami, strefa gastronomiczna otwarta non-stop oraz obszerne pole namiotowe.

To teraz nazwiska!

INSTYTUT FESTIVAL 2022
PHASE 1 (A-Z)

AMELIE LENS
ANNA BORSUK
DARIA KOLOSOVA
DUSS
FREDDY K
MARCEL FENGLER
MICHAŁ JABŁOŃSKI b2b SZMER
MILENA GŁOWACKA Live
MRD
NARCISS
OTHK Live
RAYNDU
SHDW & OBSCURE SHAPE

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/513253252546389/

Bilety: https://www.festicket.com/festivals/instytut-festival/

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/technoinstytut
https://www.instagram.com/instytut.techno
https://soundcloud.com/instytuttechno
https://www.youtube.com/instytut