Jeżeli tęsknicie za festiwalowym klimatem, chcecie spędzić czas z przyjaciółmi nad jeziorem w ciekawym miejscu i kochacie wolniejsze odmiany muzyki elektronicznej z orientalnymi akcentami, to Oriental Lake jest właśnie dla was…

Impreza odbędzie się 17. lipca tego roku w godzinach od 14:00 do 6:00 w Ośrodku Wypoczynkowym nad Jeziorem Starogrodzkim. Lubicie geografię? No to dla obowiązku dodamy, że to otoczenie Doliny Dolnej Wisły, nad samą krawędzią Wysoczyzny Chełmińskiej, w województwie kujawsko-pomorskim.

Bliskość natury, urokliwe widoki i dobra infrastruktura stwarzają idealną przestrzeń do letniego relaksu przy dźwiękach serwowanych przez ciekawych polskich artystów.

Zagrają:

Organizatorzy informują, że z kolei za oprawę wizualną odpowiedzialni będą Tom Skof & Mike Ortalion.

Impreza odbywa się nad jeziorem, a to od razu generuje pytanie: gdzie będziemy spać? Na terenie Ośrodka znajdują się miejsca noclegowe oraz pole namiotowe. Rezerwować można pod numerem telefonu 56 679 02 30 lub e-mailowo: ecwm@chdk.pl

Czas na szczegóły dotyczące biletów, które znajdziecie TUTAJ.

Bilety:

I PULA – aktualnie dostępna jest limitowana ilość biletów w cenie 30 PLN (do 1 maja bądź wyczerpania puli)
II PULA – w cenie 50 PLN (do 10 lipca bądź wyczerpania puli)
III PULA – w cenie 70 PLN (od 11 lipca, w dniu imprezy, do wyczerpania biletów)

Dzieci do 12 roku mają wstęp bezpłatny.

Prawdziwy festiwal to jednak nie tylko nocne szaleństwa, ale również dodatkowe aktywności, które dodają smaczku i wprowadzają w klimat wydarzenia… Nie inaczej będzie na Oriental Lake. Już od godziny 14:00 będzie można oglądać wystawę rysunków i malarstwa Magic Artlion, będą warsztaty konopne, z tworzenia łapaczy snów, warsztaty dla dzieci, zielarskie, pojawi się strefa Shisha czy stoisko Green Sparrow z naturalnymi kosmetykami czy torbami.

Facebookowe wydarzenie znajdziecie tutaj:

https://www.facebook.com/events/448290196289644

Na koniec z dumą dodamy, że Kluboterapia jest patronem tego wydarzenia. Do zobaczenia na Oriental Lake 2021!

(Foto: Bartek Marchlewski)