Śmiało można powiedzieć, że artysta z Irlandii przygotowuje muzyczną ofensywę. Nie tak dawno pisaliśmy Wam o jego albumie, który będzie nosił tytuł „At The Moment” i który zostanie wypuszczony nakładem Pampa Recordings. Wtedy sprawdzimy jak wygląda producencka forma Mano, a już dziś możemy sprawdzić jak wygląda jego forma za deckami.

Jeden z najbardziej „trendi” brytyjskich festiwali czyli Lost Village opublikował set przygotowany dla tego festiwalu. To ma być też promocja wydarzenia, które zaplanowano 26. sierpnia tego roku. Oczywiście festiwal jest już sold out, ale można zapisać się na listę oczekujących.

<iframe width=”100%” height=”300″ scrolling=”no” frameborder=”no” allow=”autoplay” src=”https://w.soundcloud.com/player/?url=https%3A//api.soundcloud.com/tracks/1069644238&color=%23ff5500&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&show_teaser=true&visual=true”></iframe><div style=”font-size: 10px; color: #cccccc;line-break: anywhere;word-break: normal;overflow: hidden;white-space: nowrap;text-overflow: ellipsis; font-family: Interstate,Lucida Grande,Lucida Sans Unicode,Lucida Sans,Garuda,Verdana,Tahoma,sans-serif;font-weight: 100;”><a href=”https://soundcloud.com/lost-village-festival” title=”Lost Village” target=”_blank” style=”color: #cccccc; text-decoration: none;”>Lost Village</a> · <a href=”https://soundcloud.com/lost-village-festival/mano-le-tough” title=”Mano Le Tough – Live for the Village” target=”_blank” style=”color: #cccccc; text-decoration: none;”>Mano Le Tough – Live for the Village</a></div>