Nasze festiwalowe podróże kierowały nas głównie na północ, wschód oraz zachód – czy to w kraju czy poza jego granicami. Niestety nieco zaniedbanym przez nas kierunkiem jest południe… Czas zatem nadrobić zaległości i to z przytupem!

W przyszłym tygodniu odwiedzimy naszych południowych sąsiadów słynących z zamiłowania do knedlików, bramborowych placków czy też piwa.

Mowa oczywiście o Czeskiej Republice gdzie w dniach 3. – 6. 7. 2019 odbędzie się Beats For Love. Festiwal, który mianuje się „Největší taneční festival v srdci Evropy” (co w wolnym tłumaczeniu znaczy – „największy taneczny festiwal w środkowej Europie”). Będzie on mieć miejsce w Dolnych Vitkovicach – dzielnicy miasta Ostrava.

Ilość scen oraz artystów robi wrażenie. 14 scen i 400 artystów. My jednak jesteśmy ukierunkowani na solidne techno, najwyższej próby house oraz energetyczny drum’n’bass.

Podczas czterech dni festiwalu będziemy mogli posłuchać takich znakomitości jak: Sven Vath, Thomas Schumacher, Claptone, Egbert LIVE, Vinicius Honorio, Lewis Fautzi, Netsky, Wilkinson czy też High Contrast, który wystąpi w akompaniamencie żywych instrumentów i wokali jako High Contrast Band.

Polskę reprezentuje m.in. zawodnik wagi ciężkiej – Deas,na którego występ na pewno dotrzemy.

Do zobaczenia czy tam ahoj!