Dzień dobry Hiszpanio! Kraj leżący na Półwyspie Iberyjskim to jedno z ulubionych letnich miejsc dla klubowiczów z całego świata. Piękna pogoda, dobre jedzenie, setki klubów i możliwości… Jeżeli jeszcze nie macie planów na sierpniowe wojaże, to chcemy zwrócić Waszą uwagę na event, który odbędzie się w Barcelonie! W pierwszy weekend sierpnia odbędzie się tam impreza Brunch Electronik.

Zabawę zaplanowano w Parc Del Forum w piątek i sobotę od godziny 15:00 do 3:00 w nocy. W line-upie znajdziecie między innymi hitowy duet Dixona z Ame, zagra Hernan Cattaneo, będzie live od tria HVOB. Zagra Jeff Mills, a boczek w boczek puszczać numery będa Jimi Jules oraz Trikk. Publiczność swoimi hitami rozgrzeje Paul Kalkbrenner, a imprezowy nastrój zapewnią Marco Carola, Matthias Tanzmann, Mind Against. W line-upie także Underwolrd, Carl Cox, Fideles i bardzo ciekawy duet back to back… Polska gwiazda VTSS będzie rozgrzewać tam publikę z Boys Noize!

W niedzielę, choć w innym miejscu, zaplanowano także ciekawe afterparty. W Jardins Joan Brossa między innymi odbędzie się Keinemusik show. Wystąpią &ME, Adam Port i Rampa. Bilety na te trzy dni kosztują nieco ponad 100 euro, więc… przyznajcie, że jest konkurencyjnie?

Brunch Electronik będzie promował się także w czerwcu na imprezach OffSonar, drugiego lipca odbędzie się preparty z Fatboy Slimem, a w niedzielę 9. lipca z Rufus Du Sol. Główny barceloński event 11. sierpnia. Szczegółów szukajcie tutaj.

Zdjęcia: https://www.facebook.com/brunchbcn