Gdzie spędzać tegoroczne lato? Hiszpania, Włochy, Chorwacja… no czemu nie, ale nie zapominajmy o ciekawej wyspie na samym środku Morza Śródziemnego. Powodem, by odwiedzić Maltę w połowie sierpnia, może być festiwal Glitch, który odbędzie się już po raz siódmy.

Zachęcić może Was między innymi rozbudowany line-up wydarzenia, w trakcie którego publiczność będzie czarować nasza rodzima gwiazda czyli VTSS.

Od 13 do 16 sierpnia na wyspę przylecą także: Ben Klock, Daria Kolosova, Mall Grab, KI/KI, Job Jobse, zagrają Oguz, Shlomo, Pablo Bozzi, SPFDJ czy Anetha.

Trzeba przyznać, że Glitch jak na prawdziwy festiwal przystało, zabiera swoją publiczność w kilka ciekawych miejsc. Przez cztery dni dje wystąpią na ośmiu scenach. Będziecie tańczyć w murach maltańskiej fortyfikacji, na rooftopie przy basenie, w planie są także boat parties oraz scena Boiler Room.

Główna część festiwalu Glitch rozegra się jednak w Gianpula Village na tle średniowiecznego miasta Mdina. To tam przez dwa dni wystąpi większość z ponad 70 zaproszonych artystów

Dodają organizatorzy. Bilety znajdziecie TUTAJ.