To są dwie godziny absolutnie bezkompromisowego i ciekawego miksu! Aż sami dziwimy się, że taki hurraoptymizm pojawia się już w pierwszym zdaniu, ale uwierzcie: ten set znamy już prawie na pamięć, bo od dwóch tygodni prawie codziennie leci w naszych redakcyjnych głośnikach.

Set został nagrany jako promocja jednej z flagowych składanek wydawanych przez Innervisions. Chodzi oczywiście o kompilację „Secret Weapons”. Piętnasta edycja tego wydawnictwa ukazała się na rynku miesiąc temu. Przesłuchaliśmy ją bez emocji na Spotify’u, żeby z równie niewielkimi nadziejami włączyć potem tego seta, który całkowicie odmienił nasze spojrzenie na ten materiał. Czyż nie o to z założenia chodzi w miksowaniu? Całej trójce, która zmiksowała Secret Weapons B2B Mix chylimy czoła i prezentujemy nasz Set Tygodnia.

Na samej składance znajdziecie numery od Tala Fussmana, duetu Glowal, Ivory, jest też Horvat oraz Chloe Caillet. Nie ma gwiazd, a jest moc. Innervisions tak zawsze pod prąd jakby, a na finiszu jest bomba.