Cóż za sentymentalny powrót Polaka do wytwórni Svena Vätha. Przypomniały nam się czasy, gdy nazwisko Jacek Sienkiewicz widniało na plakatach największych techno imprez na świecie. I właśnie o rozbudzenie wspomnień i pokazanie różnorodności wytwórni chodziło Papa Svenovi, którego label już za rok będzie mógł kupić w Stanach Zjednoczonych piwo. Będąc bardziej jasnym: chodzi o składankę z okazji 20. urodzin Cocoon.
Wszyscy fani powinni być zadowoleni z vinylowego pakietu (oznaczone hasłem „deluxe”), w którego skład wejdzie aż 6 dwunastocalowych płyt ze srebrną okładką i luminescencyjnymi kopertami.
Piętnaście utworów w takiej formie zostanie wydanych 19. lutego przyszłego roku, ale przedsprzedaż ruszyła już teraz. Sven prezentuje tracki od Rampy, Solomuna, Gregora Treshera, Josha Winka, Extrawelt, Romana Flügela, Tigi, Sebastiana Mullaerta oraz Jacka Sienkiewicza. Na składaku znalazł się jego numer „Digitavi”.
Winylowy box pojawi się tylko w limitowanej liczbie sztuk. By kupić jeden z siedmiuset pakietów (w cenie 99 euro każdy) wystarczy kliknąć tutaj.
Papa Sven o swojej składance myślał już wcześniej, bo niektóre numery („The Regulator”, „Nuclei”, „Murder Ballet” czy „Trauma”) nieprzypadkowo pojawiły się w miksie „From My Heart To Yours”.
Digital / LP
1. (A1) Rampa – 2000
2. (A2) Emanuel Satie – Departure
3. (B1) Solomun – We’ll Never Have Today Again
4. (C1) Gregor Tresher – Nostalgia (Is The Enemy)
5. (D1) Joseph Ashworth – Eavesdrop
6. (D2) Pig & Dan – Trauma
7. (E1) Josh Wink – Nuclei
8. (F1) Ricardo Tobar – El Eterna
9. (G1) Tiga & Roman Flügel – Look To The Sky
10. (G2) Planetary Assault Systems – Raww
11. (H1) Jacek Sienkiewicz – Digitavi
12. (I1) André Galluzzi & Daniel Stefanik – The Regulator
13. (J1) Extrawelt – Murder Ballet
14. (K1) Petar Dundov – Overtone
15. (L1) Sebastian Mullaert – Kikaqu