To już 21. edycja jednej z najbardziej kultowych imprez w Polsce! Fani elektroniki ponownie mają zjechać do Katowic, by wziąć udział w Mayday Poland. Jak się domyślacie, Spodek ponownie zadrży w posadach od techno w przeddzień Święta Niepodległości czyli 10. listopada. Organizatorzy zapewniają, że także w tym roku muzyce będą towarzyszyć instalacje świetlne, laserowe i ledowe.

Jak wygląda line-up? Zagrają: Björn Torwellen, Blazej Malinowski, Carla Roca, Charlotte de Witte, Cherry aka BreakNtune, Chris Liebing, Clara Cuvé, David Löhlein, Dax J, Dida, Friends of MAYDAY -live-, IRA, Joris Voorn, Kerstin Eden, Klaudia Gawlas, Kobosil, PETDuo, Peter Fern, Raphael Dincsoy, Recondite -live-, Rødhåd, Rove Ranger, Sept, Sven Väth oraz Westbam.

Wielu klubowiczów może zastanawiać się jak będą wyglądały epidemiczne obostrzenia podczas festiwalu. W tej sprawie pojawiło się już oświadczenie organizatorów.

Przepisy dotyczące organizacji wydarzeń podobnych do naszych, są wciąż bardzo nieprecyzyjne, lecz działając zgodnie z obowiązującym prawem, aby uczestniczyć w tegorocznej edycji MAYDAY, każdy posiadacz biletu musi wypełnić oświadczenie, które jest do pobrania tutaj.
Zgodnie z decyzją Urzędu Ochrony Danych Osobowych, oświadczenia te nie będą od Was zbierane. Musicie je jedynie okazać w momencie wejścia na imprezę oraz posiadać je przy sobie przez cały czas trwania wydarzenia.