Ostatnimi czasy ilość stream’ów, setów i wszelakiego materiału do odsłuchu jest wręcz przytłaczająca. Oczywiście nie narzekamy na ten fakt, ale nie sposób znaleźć czas, by zapoznać się z wszystkim tym, co udostępniają nam spragnieni grania na żywo artyści. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was nasze skromne TOP3 setów weekendu majowego. Z całą pewnością jest to selekcja warta zagospodarowania Waszego czasu.

Na pierwszy ogień proponujemy niemieckie duo FJAAK. Nasi ulubieni zwolennicy fitofarmakologii przygotowali podcast oparty o niewydane dotąd produkcje kolegów z labelu jak również ich własny materiał, który oczekuje premiery. Jest to drugi set w nowym cyklu HATE A/V series.

Wizualizacje przygotowane przez Juliusa Wincklera idealnie komponują się z warstwą muzyczną. Dodatkowo jakość 4K sugeruje odpalenie projektora i urządzenie małej nocnej potańcówki w wąskim gronie 😉 Dokładny opis zawartości : „Techno, Rave, Breaks, Electro i Ambient: to podróż przez wiele gatunków i nastrojów”.

Żeby podtrzymać klimat ciekawych (bardzo ciekawych) audiowizualizacji jako drugi set proponujemy premierowe wystąpienie Bjarki’ego w legendarnej audycji Essential Mix. Na facebook’owym profilu islandzkiego producenta możemy odtworzyć zarejestrowany stream bbbbbbC Radio 1 podczas którego również usłyszymy całkiem sporo nowych, niewydanych produkcji. Mamy nadzieję, że mocno wykręcone wizualizacje pozwolą Wam się zatracić choć na chwilę w zapomnieniu o imprezowej posusze.

i TUTAJ:

https://www.facebook.com/bbbbbbjarki/videos/249436519771280/

Na koniec odwiedzamy najsłynniejszą berlińską „łazienkę”. Wizualizacje zastąpione prezencją skillsów, o których początkujący DJe mają mokre sny. Selekcja utworów i ich dozowanie – majstersztyk. Cieszymy się bardzo, że nasze dobro narodowe VTSS cały czas  po trochu zaskakuje przy czym nie schodzi poniżej wyznaczonego przez siebie topowego poziomu.