Spełnił się czarny scenariusz, który kreślony był przez mgłę od kilku epidemicznych tygodni… Kolejne konferencje prasowe w Warszawie zabierały kolejne ziarnka nadziei. Cała zewnętrzna kultura klubowa stanęła i z dnia na dzień coraz bardziej uświadamialiśmy sobie, że muzyczne lato też nam przepadło…

Po wielu światowych „odwołaniach” takich marek jak Glastonbury, Primavera, Burning Man, Tomorrowland, przyszedł czas na nasze własne, polskie podwórko. To już pewne. Audioriver w tym roku w ostatni weekend lipca niestety się nie odbędzie. To miała być piętnasta edycja wydarzenia.

Zarówno dla nas, jak i dla wielu innych promotorów, organizatorów wydarzeń oraz Artystów obecna sytuacja nie jest łatwa. Choć nie wydarzy się to już w tym roku, mamy wielką nadzieję, że jubileusz Audioriver dojdzie do skutku w takiej formie, którą planowaliśmy i że wszyscy spotkamy się w Płocku w innym terminie. To Nasze wspólne święto i wierzymy, że spędzimy je razem!

Kupione przez Was wejściówki na ten rok zachowują ważność na festiwal, który odbędzie się w nowej dacie. Zachęcamy Was do tego, abyście zachowali swoje karnety do tego czasu – będzie to dla nas ogromne wsparcie. Liczymy, że spotkamy się na festiwalu w tym samym składzie. Dla tych, którzy będą chcieli dokonać zwrotu, w ciągu najbliższych dni drogą mailową uruchomimy odpowiednią procedurę na stronie ebilet.pl. Wszystkie informacje będziemy Wam przekazywać na bieżąco.

Nas wszystkich czeka lato inne niż dotychczas. Najważniejsze w tym czasie jest bezpieczeństwo, dlatego gorąco apelujemy o Waszą ostrożność, troskę o siebie i innych oraz cierpliwość. Bądźcie zdrowi, uważajcie na siebie i mamy nadzieję, że z jeszcze większą energią zobaczymy się wkrótce 🙂

Napisali organizatorzy Audioriver.

Przypomnijmy, że w tym roku na plaży mieli zagrać między innymi Artbat, Bicep, Claptone, Gorgon City, I Hate Models, Solomun, Joris Voorn czy Mathame.