Po ogromnym sukcesie i gorącym przyjęciu pierwszej w historii imprezy Sadzimy Techno Las we wrześniu 2018 roku, organizatorzy ogłaszają drugą edycję tego niezwykłego wydarzenia.

Czas zaplanować majówkę bo już 3 i 4 maja 2019 spotkamy się znów w Młynie Doliny Pięciu Stawów. Idea, która przyświeca tej inicjatywie jest bardzo prosta: wracamy do korzeni i doprawiamy je techno. W ciągu dnia sadzimy drzewa, w nocy tańczymy do utraty tchu. Projekt Sadzimy Techno Las powstał jako odpowiedź na degradację środowiska w którym żyjemy. Chcąc połączyć pasję do muzyki z wrażliwością i miłością do natury narodził się pomysł na pierwszy w historii Techno Las. Organizatorzy zapewniają, że nawet w trakcie imprez muzycznych można  edukować swoich fanów, zwłaszcza młodych i aktywnych wielbicieli muzyki elektronicznej- na wszystkich uczestników czeka również szereg warsztatów tematycznych. Najważniejsza jest jedna wejściówka! Aby uczestniczyć w imprezie, każdy musi zakupić sadzonkę!

We wrześniu 2018 roku odbyła się inauguracja projektu podczas imprezy Sadzimy Techno Las. Głównym celem wydarzenia było posadzenie jak największej ilości nowych sadzonek drzew w akompaniamencie muzyki elektronicznej. Dla wszystkich uczestników przygotowano dwie sceny muzyczne, strefę parkingową, pole namiotowe, rozbudowaną strefę gastronomiczną oraz szereg warsztatów o tematyce ekologicznej. Podczas imprezy uczestnicy korzystali z eko kubków wielorazowego użycia co pozwoliło zredukować odpady plastikowe niemal do zera. Podczas pierwszej edycji wydarzenia Młyn przyjął wszystkich chętnych na różnorodne warsztaty promujące idee pro ekologiczne, no waste oraz rozwój osobisty i duchowy, między innymi zajęcia z jogi, hawajskiego masażu Lomi-Lomi, hipnozy, wykłady o weganizmie i aktywizmie w ochronie przyrody.

Podczas sadzenia Techno Lasu nie może zabraknąć najlepszej selekcji muzycznej którą, tak jak w zeszłym roku, zaserwują najlepsi polscy artyści wspierający ekologiczną koncepcję wydarzenia. Pierwsze nazwiska artystów poznamy już wkrótce!

Sadzimy Techno Las – Let’s Plant the Techno Forest

Data: 3-4 maja 2019

Miejsce: Młyn Dolina Pięciu Stawów (Stefanów)

Entrance fee = one tree

FB: https://www.facebook.com/technolas/

IG: https://www.instagram.com/techno_las/