Zbliża się wyjątkowa noc dla fanów niemieckiego artysty! Paul Kalkbrenner ponownie przyjedzie do Polski i 2. sierpnia 2024 roku wystąpi na Letniej Sceny Progresji w Warszawie.

Gwiazdy niemieckiej sceny nie trzeba chyba nikomu przedstawiać… Niektórzy pamiętają jeszcze jego pierwsze produkcje wydawane w Bpitch Control, a wielu pokochało jego muzykę po wydaniu kilku „hymnów” wykorzystanych w filmie „Berlin Calling”.

Jaki jest Wasz ulubiony numer Paula? Legendarny „Sky And Sand”? Może nieco wolniejszy „Aaron”? Może porwał Was np. wydany nieco później „Feed Your Head”? Może szanujecie Paula za jeszcze świeższe produkcje i fakt, że potrafi mieć swój niepowtarzalny styl od wielu lat?

Po takiej ilości pytań śmiało możemy przejść do meritum sprawy! Mamy dla Was jeden bilet na występ Kalkbrennera w Warszawie. Chętnie przekażemy go tej osobie, która w najciekawszy sposób opisze ulubiony track pana PK. Czekamy więc na wiadomości od was: wpisujcie tytuł i kilkuzdaniowe uzasadnienie swojego wyboru.

Na wysyłanie Waszych odpowiedzi na e-maila: konkurs@kluboterapia.pl macie czas do 4 lipca. W czwartek wieczorem nagrodzimy najbardziej kreatywnego fana Paula Kalkbrennera.

AKTUALIZACJA: jest 4. lipca, więc czas rozwiązać konkurs! Dziękujemy za Wasze poetyckie wspomnienia i odczucia. Redakcja nie mogła podjąć jednogłośnej decyzji w stosunku do zwycięzcy, nastąpiło więc losowanie, a ślepy traf zdecydował, że bilet na Kalkbrennera w Warszawie wygrywa Monika S. (otrzymasz od nas e-maila). Gratulujemy!

Przypomnijmy, że koncert z cyklu WAV.FORMS organizuje FKP Scorpio Poland.

Link do wydarzenia znajdziecie poniżej:

https://www.facebook.com/events/361334750200334