Trzymamy łapę na pulsie! Na termometrach ponad 30 stopni, na horyzoncie burze, na osiedlu otworzyli u nas budkę z lodami. Jednym słowem: tak pachnie przełom czerwca i lipca!

Rozpoczęły się wakacje, wystartował festiwalowy sezon, a na wydawniczym rynku… wcale nie czuć wyhamowania koniunktury. Dziś nikt nie może pozwolić już sobie na „urlop” od świeżych numerów, więc sprawdzamy, które utwory warto przesłuchać (naszym, subiektywnym uchem).

W ostatnich dniach pojawił się nowy remiks numeru Booka Shade od duetu Adana Twins. Z piękną melodią i wokalem powrócił po przerwie Fritz Kalkbrenner, jest nowy remiks High Contrasta, który wziął się za numer Rag’n’Bone.

Nowości przygotowali Gorgon City, Dirty Doering, AFFKT, jest numer Jaydy G, pojawił się remiks Innellei, który zgarnął na warsztat twórczość WhoMadeWho. Należy odnotować nowość od VTSS, Artbatów, którzy współpracują z KAS:ST, a na koniec wrzucamy jeszcze numer Solomuna. To już nie jest aż taka nowość, ale nie zdążyliśmy o tym tracku napisać jeszcze ani słowa, więc to jedyne miejsce, by nadrobić zaległości.

Tak wygląda koniec czerwca na klubowym rynku, a jak wyglądał jego początek? Poniżej znajdziecie artykuł dotyczący pierwszych tygodni tego przesadnie gorącego miesiąca.

(Zdjęcie: https://www.facebook.com/jaydagmusic)