Z zachowaniem środków ostrożności, ale jednak! Trwa odmrażanie klubowego świata w Polsce i musimy przyznać, że nie mamy na co narzekać, bo do naszego kraju znowu przyjeżdżają gwiazdy światowego formatu. Wszystko odbywa się jednak spontanicznie, a nie jak to zwykle bywało z ośmiomiesięcznym wyprzedzeniem. I to też ma swój niepowtarzalny klimat. Wcześniej Praga informowała o tym bookingu, ale dzisiaj duet Âme „dodał” wydarzenie. W sobotę w Warszawie przy ulicy Szwedzkiej odbędzie się impreza z Âme w wersji live.

Praga Centrum będzie więc miała okazje usłyszeć wykonane na żywo najpopularniejsze motywy ostatnich miesięcy wydane przez label Innervisions. Ciekawie zapowiada się także support, bo będzie to djski set „by” KAMP! I to już teraz w sobotę, zaraz, po po pojutrze jak dobrze liczymy.

Jak fani wiedzą, zazwyczaj djskie sety pod szyldem Âme gra Kristian Beyer, a za występy live odpowiada Frank Wiedemann, którego ostatnio mieliśmy okazję słuchać w  Polsce w Poznaniu w Tamie podczas wydarzenia Circle Of Live. Relację znajdziecie TUTAJ.