Jego Wysokość – High Contrast wystąpi dla Was już w listopadzie. 10 października zawita do Sopotu (Sfinks700), 11 października do Wrocławia (Pralnia) i 12 października do Warszawy (Niebo).

HIGH CONTRAST, czyli Lincoln Barrett, to postać, której przedstawiać nie trzeba – od ponad 14 lat obecny na scenie d’n’b, nieustająco zachwyca fanów i krytyków swoimi kolejnymi produkcjami muzycznymi. Choć zaczynał od zainteresowań filmowych, których nigdy do końca nie porzucił, na szczęście dla muzyki elektronicznej dołączył do słynnej wytwórni Hospital Records. Tam też w 2002 roku wydał swój debiutancki album „True Colours”.

W czasie wieloletniej kariery współpracował z plejadą uznanych producentów, między innymi Tiesto czy Underworld, wydając również niezliczoną ilość świetnych remiksów utworów takich artystów jak Adele, Kanye West, Utah Saints czy Eric Prydz. W 2012 roku odegrał kluczową rolę przy wyborze i produkcji muzyki na paradę sportowców podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich.

W lipcu 2014 wydał singiel z Clare Maguire „Who’s Loving You”, a rok później zremiksował utwór R&B „Muhammad Ali” grupy Faithless. W kwietniu 2016 dołączył do 3Beat i wydał pierwszy singiel dla tej wytwórni, „Remind Me”. Również długo oczekiwany najnowszy album ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Zapraszamy!

Bilety – pula promocyjna (35 PLN) w sprzedaży
wyłącznie na www.ekobilet.pl/illegalbreaks

Bilety 39 zł/45 zł od 1 września dostępne również w pozostałych stałych punktach (Salony Empik, MediaMarkt, www.tickerpro.pl, www.biletomat.pl, www.biletin.pl)