Najlepsza muzyka elektroniczna, której brzmienie usłyszeć można w… środku lasu? A to wszystko uwieńczone wspólnym dołożeniem cegiełki, a właściwie drzewka, dla lepszego bytu naszej planety? Brzmi jak prawdziwe ekomuzyczne święto i tak też będzie!

Już 5. i 6. września po raz kolejny spotkamy się, by przy dźwiękach najlepszej muzyki pomóc naszej planecie – trzecia edycja Sadzimy Techno Las przed nami!

Zamysł imprezy Sadzimy Techno Las jest prosty – chcemy, by nasi fani nie byli tylko biorcami i wierzymy, że wydarzenia muzyczne są odpowiednim miejscem, by edukować i uświadamiać. Wiemy, że ludzie, którzy wezmą udział w Sadzimy Techno Las są pełni empatii i zrozumienia nie tylko dla innych ludzi, ale również dla naszego
środowiska. W dzień sadzimy drzewa, a w nocy przy dźwiękach dzikiego i pulsującego techno tańczymy do rana. W ten jeden weekend tworzymy techno społeczność, która zadba nie tylko o własną rozrywkę, ale również samorozwój i przyszłość naszej Planety.

Sadzimy Techno Las to wyselekcjonowany line up najlepszych DJ-ów i DJ-ek z całego kraju, którym idea dbania o środowisko jest bardzo bliska. To tematyczne warsztaty ekologiczne na temat zero waste lifestyle. Podczas poprzednich edycji uczestnicy mogli skorzystać z parkingu, strefy gastronomicznej oraz pola namiotowego.

Aby wziąć udział w trzeciej edycji Sadzimy Techno Las wystarczy… kupić jedno drzewko! Pamiętajmy, że chcemy zostawić po sobie jak najwięcej dobra! Na poprzednich edycjach posadziliśmy łącznie 1 174 sadzonki drzew – w tym roku pobijemy ten wynik!

Młyn Dolina Pięciu Stawów to miejsce magiczne, o czym już dwukrotnie przekonali się organizatorzy Techno Lasu oraz uczestnicy poprzednich dwóch edycji wydarzenia. Można zapomnieć o rzeczywistości, problemach i pośpiechu życia codziennego. Dookoła tylko las, woda, natura – wszystko, co tak bardzo kochamy i
czego bardzo często nie doceniamy. Ideą Techno Lasu jest swoisty powrót do korzeni i tego, co paradoksalnie jest najbardziej ludzkie – kontaktu z naturą, poznawanie jej i docenianie tego, co nam daje. Żyjemy w czasach, kiedy pęd życia i egoizm przysłaniają nam widok na świat, innych, naturę. Chcemy przypomnieć o tym, co najważniejsze. Ludzie i nasza Planeta to jedność, w której natura jest z reguły wykorzystywana i eksploatowana. Czas, żeby coś zmienić!

  • Sadzimy Techno Las – Let’s Plant the Techno Forest
  • Data: 5-6 września 2020
  • Miejsce: Młyn Dolina Pięciu Stawów (Stefanów)
  • Entrance fee = one tree