W zeszłym roku, o tej porze, powoli szykowaliśmy się do podróży w nieznane. Może nie do końca nieznane, bo nie jesteśmy aż tak odważni by przemierzyć ¾ długości Polski w ciemno… Co przekonało nas do tego, by jednak podjąć wyzwanie i odwiedzić stolicę naszego pięknego kraju? Przede wszystkim bardzo solidny line-up oraz poziom promocji i organizacji nowego indoor’owego przedsięwzięcia, który zaprezentowała agencja Follow The Step.

Nie zawiedliśmy się ani ciut-ciut. W naszej i nie tylko naszej opinii Undercity było wydarzeniem muzycznym, które stało na bardzo wysokim poziomie praktycznie na każdej płaszczyźnie. Jesteśmy przekonani, że w tym roku może być tylko lepiej.

Rozpływamy się nad szatą graficzną i jej stylistyką, która buduje i nakreśla klimat samej imprezy. Plakaty, filmiki promocyjne, zapowiedzi artystów – wszystko to jest elegancko dopieszczone – i w zeszłym, i w tym roku.

Tegoroczna edycja odkryła przed nami już praktycznie wszystkie karty. Brakuje nam jedynie pełnego rozkładu godzinowego poszczególnych występów. Podobnie jak rok temu, organizatorzy stosują ciekawy patent na przedstawienie „czasostolika”. Raz po raz, sukcesywnie publikują niechronologiczne podziały czasowe danej sceny. Czyli np. póki co wiemy że closing Tunnel Stage będzie należeć do I Hate Models, ale na informację o warm-up’ie tej sceny musimy jeszcze poczekać.

Poniżej pełna lista artystów, którzy zostali podzieleni pomiędzy cztery sceny imprezy:

Answer Code Request, Apollonia, Błażej Malinowski, Catz ‚n’ Dogz, Claptone, Enrico Sangiuliano, Etapp Kyle, FJAAK, I Hate Models, John Digweed, Joris Voorn, Karotte, Kittin, Kölsch, Oscar Mulero, Pete Tong, Rebekah, Steffi, tINI, Beskres, Etcha, Juli N More, Kotelett&Zadak, Leon Licht, Niklaus Katzorke, Sarah Wild, Thée, Tobi Dei

Teraz czas na to, na co tak naprawdę czekaliście czyli na KONKURS!

Mamy dla Was do wygrania dwa pojedyncze karnety.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na proste pytanie:  który z zaproszonych wykonawców tegorocznej edycji uznawany jest jednego z pionierów Electroclash’u?

Na odpowiedzi czekamy do godz. 12:00 w poniedziałek (28.10). Zwycięzcy zostaną ogłoszeni tego samego dnia o godzinie 13:13 pod tym artykułem.

Odpowiedzi ślijcie na konkurs@kluboterapia.pl

Kto wygrał? Sprawdźcie w tym artykule: