Amsterdam Dance Event to swego rodzaju święto szeroko rozumianej branży muzyki elektronicznej. Podczas pięciu dni Amsterdam staje się domem dla międzynarodowego towarzystwa skupiającego organizatorów, promotorów, producentów, DJ’ów oraz przede wszystkich spragnionych wrażeń i doznań muzycznych imprezowiczów.

Wydarzeń do wyboru w bród. Co jedno to ciekawsze. Niemniej na nasze wyróżnienie zasłużył sobie event bez precedensu, event jednego artysty. Filth On Acid Pres. Reinier Zonneveld 12 Hour Live.

Finalnie skończyło się nawet na 12stu godzinach 15stu minutach i nie byłoby w tym może nic dziwnego gdyby nie fakt, że cały materiał to tylko i wyłącznie produkcje Reiniera. Jesteśmy pełni uznania i podziwu dla tego „one man show” i wszystkich, którzy aktywnie uczestniczyli w tym techno szaleństwie.

Na ten czas prezentujemy dwie mini zajawki z tego wydarzenia. Oglądając je rozpaczamy, że nie było nam dane partycypować w tym live act’owym ewenemencie.


Mimo głębokiej nadziei, trochę powątpiewamy w to, że cały występ będzie udostępniony w sieci, więc póki co pozostaje nam półtoragodzinna „degustacja” umiejętności Reiniera zarejestrowana w zeszłym roku, w klubie De Marktkantine. Co ciekawe tegoroczne dwunastogodzinne show
odbyło się w tym samym miejscu.