W piątek 11 sierpnia w Chorzowie FEST Festival wyprawi dla Was największą imprezę w Europie. A to za sprawą kolejnej headlinerki wydarzenia – Peggy Gou.

Dzisiaj w głośnikach tylko „Starry Night”, a w najbliższych dniach zostaną ujawnieni kolejni wykonawcy, którzy pomiędzy 9 a 13 sierpnia wystąpią w samym sercu Śląska. Organizatorzy zapowiadają jeszcze mnóstwo wspaniałej muzyki, którą będzie można usłyszeć tego lata w przepięknym Parku Śląskim.

Pochodząca z południowokoreańskiego Incheon i mieszkająca obecnie w Berlinie artystka jest niekwestionowaną, światową gwiazdą współczesnej elektroniki. DJ-ka, producentka i wokalistka porusza się w świecie house’u chętnie zahaczając także o electro, new disco i balearyczne brzmienia.

Jej sety to esencja kolektywnej radości, podobnie jak wyprodukowane przez nią hity – „Gou Talk”, „It Makes You Forget (Itgehane)” czy „Starry Night”. Peggy jest także założycielką wytwórni Gudu Records, a odzwierciedleniem jej miłości do mody jest jej własna marka Kirin, której powstanie aktywnie wspierał Virgil Abloh. Nic dziwnego, że w 2019 r. Forbes umieścił Gou na liście najbardziej wpływowych i inspirujących osób azjatyckiego pochodzenia przed 30. rokiem życia. Artystkę będzie można usłyszeć na FEST Festivalu w piątek 11 sierpnia 2023 roku.

FEST Festival już po raz 4. przetransformuje widowiskowy teren chorzowskiego Parku Śląskiego w pełne magii miasteczko festiwalowe, w którym zabrzmi najlepsza muzyka na żywo. FEST kusi nie tylko dźwiękami, ale także okazją do spędzania czasu w otoczeniu zachwycającej scenografii, odpoczynku w klimatycznych strefach chilloutu lub poszerzenia horyzontu na jednym z dostępnych warsztatów.

Środek sierpnia to ten moment w roku, w którym realizujemy marzenia i tworzymy najbardziej kolorowe wydarzenie w Polsce. Jego najlepsza jak dotąd edycja odbędzie się pomiędzy 9 a 13 sierpnia 2023 w Chorzowie. Dotychczas ogłosiliśmy występy The Chemical Brothers, Kasabian, Róisín Murphy, Yungblud, M83, Sofi Tukker, AJR, 070 Shake, Don Diablo, Bonobo, Yung Lean, Oliver Heldens, Aitch, Bladee, Blossoms i wielu innych.