Już 22 kwietnia 2023 r. we Wrocławiu odbędzie się pierwsza w tym mieście edycja festiwalu Undercity. W imponującej przestrzeni Hali Stulecia przez kilkanaście godzin będzie można posłuchać topowych nazwisk sceny techno.

Odbywające się od 2018 r. w Warszawie Undercity to halowy festiwal poświęcony współczesnej elektronice – kładący największy nacisk na najpopularniejsze podgatunki muzyki techno.

Bogaty line-up, imponujące oświetlenie i klimatyczna scenografia sprawiły, że impreza na stałe wpisała się do festiwalowego kalendarza naszego kraju i stała się pozycją obowiązkową dla osób uważnie śledzących muzykę klubową.

W listopadzie w stolicy odbędzie się kolejna edycja wydarzenia, ale wcześniej po raz pierwszy event zagości do Wrocławia!

Montaż całej infrastruktury w Hali Stulecia we Wrocławiu już się rozpoczął i trzeba przyznać, że już „szkielet” całego oświetlenia wygląda imponująco, a organizatorzy zapewniają, że ten obiekt daje im potężne imprezowe możliwości… Podczas tej wielogodzinnej elektronicznej fiesty wystąpią m.in.: FJAAK, Kobosil, Kas:st, Sama’ Abdulhadi, Nur Jaber, O.B.I, Rikhter czy Rysy.

KONKURS! Wystarczy na e-mail konkurs@kluboterapia.pl wysłać prawidłową odpowiedź na pytanie: W którym roku odbyła się pierwsza edycja Undercity? Do rozdania mamy dwie podwójne wejściówki. Na odpowiedzi czekamy do godziny 20:00 w piątek, a ogłoszenie zwycięzców znajdziecie tutaj o godzinie 20:20.

Wyniki konkursu

Podwójne bilety otrzymują Daria Z oraz Mikołaj W. Wygrane osoby otrzymały maila potwierdzającego wygraną. Gratulujemy!