Czujemy już w powietrzu atmosferę lasu, zapach jeziora, poranną mgłę i wolniejszą stronę elektroniki… 17. lipca tego roku nad Jeziorem Starogrodzkim w województwie kujawsko-pomorskim odbędzie się jedna z tych imprez, podczas których można po prostu odpocząć i odmieniać przez przypadki słowo „chillout”.

Oriental Lake wystartuje już o godzinie 14:00 i potrwa do 6:00 rano, a nad wodą zaprezentują się między innymi reprezentant Sol Selectas Records czyli Raidho, będzie Kapoor, Enigmatic (live) czy Maryo. Więcej o festiwalu piszemy poniżej. Kliknijcie w baner. 

Jeżeli macie ochotę pojawić się na Oriental Lake, a jeszcze nie kupiliście biletu to… mamy dla Was podwójną wejściówkę na ten festiwal. Wystarczy na adres konkurs@kluboterapia.pl wysłać jeden, dwa, ulubione numery, które chcielibyście usłyszeć nad Jeziorem Starogrodzkim. To mogą być linki lub same tytuły utworów. Dodajcie swoje imię i nazwisko.

Z Waszych propozycji stworzymy potem playlistę, która pozwoli poczuć klimat Oriental Lake i Wasze ostatnie fascynacje… a losowanie podwójnej wejściówki w piątek o 21:00. Czas start!

Czas na rozwiązanie konkursu!

Podwójny bilet na festiwal wygrywa…

Grzegorz Kowalski!

Z Waszych letnich propozycji przygotowaliśmy playlistę, która oddaje Wasze nastroje na jeden dzień przed Oriental Lake Festival!