Ciekawa kolaboracja, musimy przyznać, bo znany z szamańskich zapędów Damian Lazarus wypuścił właśnie numer we współpracy ze znanym brytyjskim duetem czyli ekipą Gorgon City. Track, w którym wokalnie udzieliła się Leia Contois, został wydany nakładem wytwórni Lazarusa czyli Crosstown Rebels. Na EPce ukazały się wersja wokalna oraz dub.

Przesłuchaliśmy kilkukrotnie „Start Over” i recenzując tą nowość mamy mieszane uczucia. Nie jesteśmy do końca zachwyceni dość oczywistą melodią i lubimy nieco inną twarz Gorgonów, a na pewno inną twarz Lazarusa, choć po jego projektach z The Ancient Moons, wiemy, że Damian lubi sobie spojrzeć na elektronikę z „zupełnie innej” strony.

Z drugiej strony gdyby wersję dub pozbawić wokalu to ten track mógłby lecieć zapętlony na Day Zero przez dziesięć minut i byłoby klimatycznie. Ten wokal jest jednak… zbyt komercyjny. No sorry. Jak jednak nie odnotować wspólnego numeru takich londyńskich gwiazd? Na pewno numer będzie lecieć w tym roku na Audioriver w Płocku, więc musimy być na bieżąco.