Rozpoczyna się sezon na Białej Wyspie… Każdy kto był na Ibizie chociaż raz, doskonale wie, że niektóre plotki i legendy krążące wokół Ibizy są… prawdą. Dlatego od czasu do czasu zaglądamy do Hiszpanii, by informować Was o ciekawych wydarzeniach, urodzinach, otwarciach, zamknięciach czy rezydencjach.

I o właśnie pewnej rezydencji chcielibyśmy Wam dzisiaj powiedzieć… Brzmi bowiem ona jak na nasze ucho bardzo interesująco. PYRAMID, tak nazywa się cykl imprez który niedługo ponownie zawita do klubu Amnesia.

Podczas wspomnianego cyklu zagrają m.in. Ricardo Villalobos, DJ Stingray 313, Héctor Oaks, Denis Sulta, Deborah De Luca, Praslesh, Reinier Zonneveld, The Blessed Madonna, Floating Points, Avalon Emerson, Alan Fitzpatrick, Sonja Moonear, Special Request, tINI, Seb Zito, East End Dubs, Kobosil czy Len Faki. Ceny biletów zaczynają się od €27.

Przypomnijmy, że nasz redakcyjny kolega osobiście sprawdził dla Was owiane legendą imprezy na Ibizie. Relację możecie przeczytać wchodząc na stronę TUTAJ. Jakby było Wam mało informacji na temat „Białej Wyspy”, to odsyłamy TUTAJ I TUTAJ.