To już tradycja, że zawsze w przeddzień Święta Niepodległości to Katowice stają się stolicą muzyki techno. Organizatorzy przekonują, że impreza odbędzie się na 100%, bo wszystkie obowiązujące w Polsce restrykcje zostały przedłużone do 30. listopada i do 10. listopada nic już nie może się wydarzyć.

W Spodku będzie się działo, bo oprócz takich gwiazd sceny Sven Väth, Joris Voorn, Chris Liebing, PETduo czy Westbam, wystąpi między innymi Charlotte De Witte, która w Polsce w tym roku pojawia się tylko w line-upie Mayday, a całkiem niedawno znalazła się na pierwszym miejscu w tegorocznym Alternative Top 100 DJs i tym samym De Witte zdetronizowała samego Carla Coxa.

Na Mayday w tym roku będziemy bawić się na trzech scenach: Arenie, Showroomie oraz w BlackBoxie. Tak wygląda dokładny podział artystów:

W tym roku rozkład artystów kieruje nas w stronę Showroom’u, gdzie przewidujemy constans techno uderzenia. Jedyna niepewność to live Rocondite’a, który cztery lata temu występował na Arenie i wtenczas poszedł w kierunku klimatyczności. Mamy nadzieję, że zacne towarzystwo takich tuz jak: Dax J, Kobosil, Rødhåd czy naszego polskiego mistrza closingów Septa, zobliguje tego niemieckiego producenta do intensyfikacji brzmień.

Organizatorzy przypominają jednak, że każdy uczestnik Mayday musi wypełnić oświadczenie, które znajdziecie tutaj.

Zgodnie z decyzją Urzędu Ochrony Danych Osobowych, oświadczenia te nie będą od Was zbierane. Musicie je jedynie okazać w momencie wejścia na imprezę oraz posiadać je przy sobie przez cały czas trwania wydarzenia.

Wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/685642811953861/

Bilety ciągle są do nabycia w:

☑️ oficjalnym sklepie https://cutt.ly/eEZHv8M
☑️ Going: https://cutt.ly/qEZHtf8
☑️ Empik BIlety: https://cutt.ly/aEZHsgS
☑️ Eventim.pl: https://cutt.ly/eEZHzI8
☑️ eBilet.pl https://cutt.ly/qEZHJVj
☑️ Biletomat.pl https://cutt.ly/wEZHBo9